Ми раді привітати Вас на сайті компанії "ДНІПРОІНСТРУМЕНТ".

        На інструментальному ринку наша команда працює з 1998 року. З 2006 року відкрито магазин "Дніпроінструмент" у м. Дніпро (Дніпропетровськ) по вул.Робоча, 18. За такий тривалий час роботи ми набули величезний досвід з продажу та обслуговування професійного електро-, бензо-, пневмо-та акумуляторного інструменту та устаткування. Ми є офіційним дилером та авторизованим сервісним центром торгівельних марок MAKITA, METABO, BOSCH, DEWALT, STIHL, STENLEY

        ТОВ "Дніпроінструмент" - стабільна та надійна компанія, яка з кожним днем нарощує свій потенціал. Маючи величезний досвід в галузі продажу інструменту та обладнання, наші менеджери готові надати Вам грамотну консультацію, запропонувати вигідні умови співпраці та широкий спектр електро-, бензо-, пневмо та акумуляторного інструменту, садової техніки, а також  супутнього оснащення. Нашими клієнтами є великі виробничі, будівельно-монтажні компанії та невеликі майстерні, фермерські та комунальні господарства. Ми співпрацюємо з суб`єктами підприємницької діяльності  та державними установами. ТОВ "Дніпроінструмент" працює на умовах загального оподаткування та є платником ПДВ. 

       Окремим напрямком нашої діяльності є робота з приватними особами: в магазині "Дніпроінструмент" (м.Дніпро, вул.Робоча,18) завжди допоможуть потенційним покупцям правильно, згідно з поставленими завданнями, підібрати інструмент, розкажуть про новітні технології, які використовуються сьогодні в інструментальному виробництві, технічні характеристи інструменту, відмінності у рамках модельного ряду чи бренду.

        Співпрацюючи з нами, ви маєте можливість не тільки гарантовано придбати оригинальний інструмент, підібрати до нього оригінальні комплектуючі та запасні частини, а й отримати якісне сервісне обслуговування в гарантійний та післягарантійний період. Наші висококваліфіковані сервісні спеціалісти з величезним досвідом роботи постійно вдосконалюють свої навички на семінарах-стажуваннях, які регулярно проводяться офіційними представниками в Україні торгових марок MAKITA, METABO, DEWALT, STIHL, STENLEY. Ми є авторизованим сервісним центром цих брендів.